Hakkımızda

Hakkımızda

 

2005 yılından buyana 13 yıldır Milli Eğitim Bakanlığına ,Özel Ögretim Kurumları Genel Müdütlügüne bağlı onaylı programlar dogrultusunda kendimizi geliştiren yeniliklere açık bir şekilde özel bireylere ÖZEL SELÇUKLU CAN ÖZEL EGİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ Olarak   Mehmet Akif Mah. Tanık Sok. no:9 Selçuklu/ KONYA adresindeki 520 m2 kapalı alan 750 m2 de hizmet vermektedir.

Başarılı ve özverili çalışmalarıyla, yöremizde tek ve marka olmasında büyük emeği ve alın teri bulunan ve büyük CAN Ailesinin temel unsurlarından birini oluşturan; 20’ı aşkın kadromuzun ve geçmişte beraber olduğumuz çeşitli nedenlerden dolayı bizden ayrılmak zorunda kalan ve şuan aramızda bulunmayan, ülkemizin çeşitli bölgelerinde mesleğini ifa eden her kademede ki çalışanlarımızın çalışmalarını da takdir ediyor kendilerine Şükranlarımızı sunuyoruz.

Eğitim, toplumun gereksinim duyduğu, sosyalleşmiş bireylerin yetiştirilmesine sistemli bir katkıda bulunmaktır. Can Özel Eğitim Kurumu; Özel Eğitime ilgi duyan veya katkıda bulunan kişilerin veya kurumların yanında olmakla birlikte, bu kişilere ve kurumlara her zaman kucağını açmıştır.

Bizler, “Tüm fiziksel donanımlarıyla, araştırmacı ruhumuzun çeşitli faaliyetlerle desteklendiği, sanatı ve kültürü içine sindirmiş, bilgide yetkin ekibiyle gittikçe gelişen bir kurum olma kimliğini sürdürmeyi” ilke ediniyoruz. Bizler, insan eğitmenin bilinci içinde olduğumuzu ve sağlıklı bir eğitim süreci sağlayabilmek için her zaman fikirlerinizi, önerilerinizi paylaşabileceğiniz bir kurum olmayı vaat ediyoruz. Kurum ve Kuruluşlarıyla alanında örnek olan ve birçok ilkleri başaran, eğitime ve kamuoyuna katkılarıyla marka olmamızda emeği geçen, Özel Eğitim Alanındaki çeşitli projelerde ve kültür sanat etkinliklerinde yanımızda ve yakınımızda hissettiğimiz kişi ve kuruluşlar ile “ CAN MI TATLI, EVLATMI ? EVLAT OLMADAN ,CANIMIN TADI VARMI? ” sloganımıza icabet eden değerli ailelerimize CAN Ailesi olarak teşekkürü bir borç biliriz.